Zpět do obchodu

Registrace

o nás

6M6A2919_1

 

            

 

 

 

 

Jakubabsolvent semináře

"Přeju si ty všechny věci na které jsem si přišel a tak trochu tušil, dělat. Mám památku na to, že nikdy nevíte, kdy to vše skončí. Je to impuls k tomu ty věci dělat. Děkuju."

 

Petr, absolvent semináře

"Skvělá práce, jsem pyšný na to, že jsem tady s vámi. Vidím partu sebevědomých silných chlapů v porovnání s tím, co jsem viděl v pátek večer. Skvělí seminář, díky Petře, Karle. Jsem rád, že jsem si sáhnul i na fyzickou sílu a vyčerpání. Skvělé, díky."

 

Míra, absolvent semináře

"Když jsem odjížděl, tak jsem manželce a dětem řekl, že až přijedu, tak jim přijede nový táta. A teď vím, že to tak je."

 

Michal, absolvent semináře

"Moc děkuji Petrovi za skvělé vedení. Něco se mi otevřelo na Ochutnávce v Praze. Ten tříhodinový večer pod Petrovým vedením pro mě znamenal úplně něco jiného , než s čím jsem se do té doby kdy setkal v jakémkoli mužském kruhu. Přišlo tak silné volání na Cestu muže. Bylo to tak hluboké, že mě to samotného zaskočilo. Teď rozumím, proč to tak bylo. Všem nesmírně děkuji, každý jsme úplně jiný, ale tady se z nás stal kmen pod Petrovým vedením. Těší mě a je mi ctí, že jsem součástí toho kmene, že jste mě přijali takového, jaký jsem."

 

Petrabsolvent semináře

 "Sešli jsme se tu ve skupině chlapů, který by se nikdy nesešli. Řekli jsme si věci, které bychom nikomu neřekli. Je to neskutečně osvobozující."

 

Honzaabsolvent semináře

"Děkuji za to, co jsem tady mohl prožít. Tenhle kurz mě obohatil. Doufám, že se mi to podaří si udržet. Disciplínu - to nezapomenu, připomínat si to a žít tak, jak to cítím já. Udělám pro to vše. Nebyl jsem nikdy na takovéto mužské skupině. Měl jsem v životě problém s chlapama, nerozuměl jsem jim. Jsem rád, že jsem Vás poznal a mám komu zavolat. Petr si dovolí nám ukázat, že je i občas obyčejný smrtelník. To je moc důležité, vážím si toho. Mít tady mistra, který si myslíte že je bůh a dělá vše skvěle a je jako modla, které nemůžeme dosáhnout. Tak nás to spíše zlomí, než by nás to obohatilo. Maká na tom 25 let a stejně prožívá ty moje strachy a věci,  které jsou ve mně, které žiju. Tak si říkám tak jo, tak jsem normální člověk a on také. I když ho mám občas jako toho krále. Bylo to pro mě hodně moc obohacující, a silné. Být na sebe tvrdý, to je cesta a já ty věci mohu dosáhnout. Vidím, že Petr prožívá věci stejně jako já a přitom by to mohl mít dávno na háku. To je velký dar. A vám kluci chci poděkovat, že žijete ve stejných sr*čkách jako já. Je skvělí, že se nad tím mohu pousmát, že trpíte jak svině a je to normální. Nemáte na sobě toho motýlka a netváříte se v harlejářském, mě se to netýká, ale jste silný chlapi a přesto nás to rozhází. Za vaše problémy s dětma a ženami vám děkuju. Jsme i zranitelní. Tyhle věci se nám dějí všem. To mi dalo hodně. Být každý sám se sebou, a ne jak to chce okolí. Jít za tím čemu věříme. Neudělat něco, jak říkal Petr, to v nás zůstává. Lepší je vědět, že jsem to po*ral, než to neudělat vůbec. Děkuji, toho si moc vážím."

 

Jirka, absolvent semináře

"Měl jsem obavy. Tady mě to ale nadchlo. Změnilo mi to pohled, začal jsem více mluvit. Byl jsem spíše zakřiknutější. Vy jste všichni úžasní. Každý z vás mi přinesl něco jiného. Jako celek to je něco skvělého. Beru vás jako svoji rodinu. Teď je mi smutno z toho, že to končí. Děkuji Petrovi a Karlovi že jste to takto dali dohromady, je to něco úžasného. Nic takového podobného jsem na žádném takovém kurzu nezažil."

 

Michal, absolvent semináře

"Netěšil jsem se sem. Neočekával jsem nic. Co tu zaznělo, mě ukotvilo. Uvědomil jsem si spoustu věcí proč se mi děly. Za to děkuji."

 

Míra, absolvent semináře

"Jel jsem sem s tím, že jsem nic nečekal, neuměl jsem si představit, co se tu bude dít. Čekal jsem lehce nadprůměrný příjemný seminář. Bylo to ale úplně něco jiného. Poprvé jsem nemusel ve svém životě s nikým soutěžit. A já to v sobě mám, já všude soutěžím a všude chci být vždy na špičce, Myslím si pak, že mě lidé mají rádi. To jsem tady fakt necítil. Tyhle moje projevy jsou tak silné, protože to dělám celý život. Vám jsem řekl věci, které jsem nikdy nikomu neřekl, neměl jsem ani obavu, jak budete reagovat. Nechce se mi odsud. Největší věc, kterou si odvážím jsou vaše rady. Obsahovali takových věcí, které vnitřně tuším, ale bojím se je udělat. Napsal jsem si je a jdu je udělat. Je to bomba."

 

Pepa, absolvent semináře

"Já jsem se sem netěšil a teď nechci odsuď. Asi jste všichni vnímali, že jsem proti vám bojoval. Protože to mám hluboko v sobě. Boj s chlapama je něco, co jsem podstupoval každým dnem a vlastně mě to naučilo se chovat tak, jak jste to viděli. Takový jsem byl. Věděl jsem to, ale nebyl jsem schopen s tím vůbec nic dělat ,vůbec. A teď zpětně je mi líto, že jsem neotevřel ty dveře dřív a necítil jsem se jako se cítím teď. Tak jako jsem napsal svému synovi že já budu kmen a on je koruna tak vy jste ten kmen a já už nahoře vím, co chci. Děkuji Karlovi a Petrovi za světlo."

 

Tom, absolvent semináře

"Upřímně jsem se sem vůbec netěšil. Přijel jsem sem, začali jsme se poznávat a musím říci, že jsem tady každému z vás neskutečně vděčný, že jsem tu mohl být s vámi. Za emoce, za to jak jsme se k sobě chovali, co jsme tu prožili. Pokud to osud dovolí a my se uvidíme V budoucnu tak mě bude zajímat, jak se všichni posuneme, co bude dál. A já už teď vidím, že domů jede jiný člověk, než jsem přijel, děkuju Petře."

 

Tomáš, absolvent semináře

„Potkal jsem partu chlapů, kde mohu být sám sebou. Kde mě nikdo nehodnotí. Měl jsem problém být mezi chlapama, cítil jsem vždy hodnotící prvek, bylo to pro mě devastující. Petře, ne nadarmo se jmenuješ Petr Král, za mě jsi neskutečný vůdce, zarezonovalo to se mnou a nebudu asi sám. V pátek jsme se poprvé sešli a všichni jsme viděli na Michalovi, že na tom nebyl psychicky dobře a ty, jako pravý vůdce jsi ho podržel. Neskutečně jsi ho zvednul, a dneska vidíme, že Michal je tvůj druhý zástupce. To bylo pro mě nejvíc.“

 

Jakub, absolvent kurzu

"20 chlapů na jednom místě, kteří přemýšlí o něčem více, dál, vzájemně se podporují a nedělají si naschvály. Děkuju za to!"

 

 

 Karel

Karel, absolvent kurzu

 "Petrovo vedení jsem poprvé zažil v mužském kruhu na párové tantře. Uzemnilo mě, s jakou pragmatickou drsností mě dokázal zastavit v okamžiku, kdy jsem začal sám sebe obelhávat. Neschovává se za fráze a tvrzení jiných učitelů. S otevřeností a obdivuhodnou vnitřní odvahou popisuje své unikátní vnímání světa. A předává je dál! Díky jeho přístupu jsem začal odhalovat příčiny toho, co mě dlouho trápilo. Postupně objevuji jednoduchost, s jakou lze uspět, když chlap si přizná svou vlastní hodnotu.
Líbí se mi Petrovo vnímání tantry jako filozofie a prostředku, jak zdokonalit sebe a díky tomu i trvalý vztah se ženou. Mám rád jeho přímočarost a často i drsný přístup, díky kterému můžu poznávat svoje vlastní limity. V Petrově přítomnosti je možné se inspirovat silou a moudrostí předků. Pochopit, nebo spíše prožít, samu podstatu muže."

  FB reference Michal

  

 Lucie Chaya, lektorka kurzů pro ženy Moderní kurandera 

"S Petrem mě pojí dlouholeté přátelství, které se v průběhu let rozvinulo i v obchodní spolupráci na více úrovních. Za tu dobu jsem měla možnost pozorovat jeho reakce v různých nečekaných životních situacích. A jedno mohu říct – má moji důvěru.

Říká se, že každý muž by měl za svůj život zplodit syna, postavit dům a zasadit strom. Petr zplodil syna a tři dcery, všichni už jsou dospělí a hledají si odvážně své místo v životě. Postavil krásný funkční dům, který je dodnes všem členům rodiny bezpečným přístavem a zrekonstruoval s neuvěřitelným citem a technickou zdatností lesní hájenku. Zasadil mnoho stromů, stará se o jejich zdárný růst a užívá s vděčností a pokorou jejich plodů. Stojí za ním konkrétní činy vysoké kvality – což je aspekt, který je podle Andské tradice předpokladem naplněného života. Jen ten, kdo tuto schopnost má, může po stejné cestě autenticky provázet druhé.

Petr rozhodně není žádný pro život nepraktický ezoterik :-) . Mám ráda jeho ukotvenost a rovnováhu napojení „nahoru i dolů“ - umí zacházet s hmotou (dlouholeté vedení úspěšné firmy a jejích zaměstnanců) a doma je i ve světě spirituality.

 

V Petrovi vnímám životní moudrost, pevnost, zacílení, odvahu riskovat, tah na branku, spolehlivost, zdravé osobní hranice, ale zároveň i citlivost, empatii a vnímavost, což z něj vůbec nedělá slabšího muže. Naopak. Petr je příkladem toho, jak to vypadá, když se to vše vzájemně doplňuje v jednom jediném muži – zdravě a způsobem funkčním pro každodenní život, což vnímám jako naprosto zásadní.

Na své životní cestě Petr nikdy nepřestal hledat odpovědi na své otázky a podle mého názoru došel do fáze životní vyzrálosti, kdy má co předávat dalším hledajícím mužům. Podobně jako já jsem klíčnicí mnoha ženám, mnoho mužů může najít svého klíčníka právě v něm."

 

 

  MK      Markéta, absolventka kurzu

Petr Kral je MUŽ, který má můj nezměrný obdiv a jsem šťastná, že začal předávat své dary i mužům.
Neznám chlapa, který by uměl opakovaně ustát silnou energii ženských skupin a on se u toho ještě baví.
Když řekl: „Ženská energie je pro muže destruktivní“, začala jsem si ho ještě více vážit, protože se jí nezalekl, ale rozpoznal v ní i něco, co muže velice OŽIVUJE.
je to LODIVOD, který rozumí oceánu, ženské vnitřní kráse i našim safra složitým proměnám.
Rozumí však hlavně mužským stínům, které ale umí rozpoznat, pomoci přijmout a zaintegrovat do skládačky tvého mužského jedinečného JÁ.
Umí pár slovy vystihnout hloubku prožitého poznání a ty pochopíš, jak zbytečná a umělá byla omáčka, kterou jsi se snažil překrýt svůj suchý život…
je to ŠÉFKUCHAŘ, jenž ti pomůže opět si začít vychutnávat všechny plody života.
Naučí tě být mužem, který svou esencí uchvátí tu krásnou potvůrku ženu…a ona po tvém boku začne tančit tak nějak jinak…s větším obdivem, vášní a ještě větší láskou…a to jsou kvality, které tě zvednou…nejenom z gauče :-).

Zpět do obchodu