Zpět do obchodu

Registrace

Petr Král

 

 

lektor kurzů Cesta muže

"Již v období svého mládí a dospívání jsem se zabýval tím, co se ve mně děje a jaký to má vliv na mě i mé okolí. Důležitou roli pro mne hrála také příroda, přičemž kontakt s ní jsem si užíval zejména na vandrech s mým starším bratrem. V „období hospodáře“ jsem stačil zplodit a posléze vychovat čtyři děti, ale také se jednou rozvést a napodruhé již získat dlouhodobý manželský vztah, který trvá už takřka čtvrt století. Po naplnění své profesní kariéry v oboru filmu a reklamy jsem svou firmu prodal a začal se naplno věnovat tomu, co mne vždy zajímalo, a sice psychologii člověka a fotografování. Prošel jsem celou řadou vzdělávacích kurzů, a to včetně toho, že jsem trávil čas se šamany a mistry z různých koutů světa. Mimo to jsem také absolvoval výcvik horsemanshipu. Dva roky jsem věnoval studiu anatomie člověka a všech souvislostí fyzického těla a psychiky jedince. Mnohokrát jsem navštívil Indii – matku moudrosti člověka, kde hrají významnou roli jóga a tantrické kultury. Moře a obecně příroda jsou ostatně mými velkými učiteli dodnes. Proto také trávím hodně času na samotě uprostřed lesů Vysočiny. Vedle toho spolupracuji na různých rozvojových kurzech, přičemž vnímám, že posláním mého života je v této fázi předávat své zkušenosti a vhledy druhým. To je moje cesta."

           Petr

 

 

 Karel

Karel, absolvent kurzu

 "Petrovo vedení jsem poprvé zažil v mužském kruhu na párové tantře. Uzemnilo mě, s jakou pragmatickou drsností mě dokázal zastavit v okamžiku, kdy jsem začal sám sebe obelhávat. Neschovává se za fráze a tvrzení jiných učitelů. S otevřeností a obdivuhodnou vnitřní odvahou popisuje své unikátní vnímání světa. A předává je dál! Díky jeho přístupu jsem začal odhalovat příčiny toho, co mě dlouho trápilo. Postupně objevuji jednoduchost, s jakou lze uspět, když chlap si přizná svou vlastní hodnotu.
Líbí se mi Petrovo vnímání tantry jako filozofie a prostředku, jak zdokonalit sebe a díky tomu i trvalý vztah se ženou. Mám rád jeho přímočarost a často i drsný přístup, díky kterému můžu poznávat svoje vlastní limity. V Petrově přítomnosti je možné se inspirovat silou a moudrostí předků. Pochopit, nebo spíše prožít, samu podstatu muže."

  

  

 Lucie Chaya, lektorka kurzů pro ženy Moderní kurandera 

"S Petrem mě pojí dlouholeté přátelství, které se v průběhu let rozvinulo i v obchodní spolupráci na více úrovních. Za tu dobu jsem měla možnost pozorovat jeho reakce v různých nečekaných životních situacích. A jedno mohu říct – má moji důvěru.

Říká se, že každý muž by měl za svůj život zplodit syna, postavit dům a zasadit strom. Petr zplodil syna a tři dcery, všichni už jsou dospělí a hledají si odvážně své místo v životě. Postavil krásný funkční dům, který je dodnes všem členům rodiny bezpečným přístavem a zrekonstruoval s neuvěřitelným citem a technickou zdatností lesní hájenku. Zasadil mnoho stromů, stará se o jejich zdárný růst a užívá s vděčností a pokorou jejich plodů. Stojí za ním konkrétní činy vysoké kvality – což je aspekt, který je podle Andské tradice předpokladem naplněného života. Jen ten, kdo tuto schopnost má, může po stejné cestě autenticky provázet druhé.

Petr rozhodně není žádný pro život nepraktický ezoterik :-) . Mám ráda jeho ukotvenost a rovnováhu napojení „nahoru i dolů“ - umí zacházet s hmotou (dlouholeté vedení úspěšné firmy a jejích zaměstnanců) a doma je i ve světě spirituality.

 

V Petrovi vnímám životní moudrost, pevnost, zacílení, odvahu riskovat, tah na branku, spolehlivost, zdravé osobní hranice, ale zároveň i citlivost, empatii a vnímavost, což z něj vůbec nedělá slabšího muže. Naopak. Petr je příkladem toho, jak to vypadá, když se to vše vzájemně doplňuje v jednom jediném muži – zdravě a způsobem funkčním pro každodenní život, což vnímám jako naprosto zásadní.

Na své životní cestě Petr nikdy nepřestal hledat odpovědi na své otázky a podle mého názoru došel do fáze životní vyzrálosti, kdy má co předávat dalším hledajícím mužům. Podobně jako já jsem klíčnicí mnoha ženám, mnoho mužů může najít svého klíčníka právě v něm."

 

 

  MK      Markéta, absolventka kurzu

Petr Kral je MUŽ, který má můj nezměrný obdiv a jsem šťastná, že začal předávat své dary i mužům.
Neznám chlapa, který by uměl opakovaně ustát silnou energii ženských skupin a on se u toho ještě baví.
Když řekl: „Ženská energie je pro muže destruktivní“, začala jsem si ho ještě více vážit, protože se jí nezalekl, ale rozpoznal v ní i něco, co muže velice OŽIVUJE.
je to LODIVOD, který rozumí oceánu, ženské vnitřní kráse i našim safra složitým proměnám.
Rozumí však hlavně mužským stínům, které ale umí rozpoznat, pomoci přijmout a zaintegrovat do skládačky tvého mužského jedinečného JÁ.
Umí pár slovy vystihnout hloubku prožitého poznání a ty pochopíš, jak zbytečná a umělá byla omáčka, kterou jsi se snažil překrýt svůj suchý život…
je to ŠÉFKUCHAŘ, jenž ti pomůže opět si začít vychutnávat všechny plody života.
Naučí tě být mužem, který svou esencí uchvátí tu krásnou potvůrku ženu…a ona po tvém boku začne tančit tak nějak jinak…s větším obdivem, vášní a ještě větší láskou…a to jsou kvality, které tě zvednou…nejenom z gauče :-).

více...

 

 6M6A0870-Edit-2

 

 

6M6A0881

 

6M6A0867

 

 

Allfest 2023

 

 

  

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu