Zpět do obchodu

Registrace

Smluvní podmínky

Rozvojové semináře Cesta Muže 1 a 2 s Petrem Králem

Smluvní podmínky

Účastník je registrován na seminář pokud odešle vyplněný registrační formulář a zaplatí zálohu předepsanou na příslušný seminář.

Pokud zrušíte svou účast na semináři 60 nebo více dní před jeho konáním, máte nárok na použití zaplacené zálohy na jiný seminář Cesta muže (CM) v následujících 12 měsících  (přesunutí zálohy je možné jen 1x) nebo je možné za sebe poslat náhradníka (nesmí být již registrován na seminář CM) a zálohu převést na jeho jméno.  Pokud zrušíte svou účast na semináři méně než 60 dní před jeho konáním, souhlasíte s tím, že uhradíte smluvní pokutu ve výši zaplacené zálohy.

Pokud se seminář nemůže uskutečnit z důvodu vyšší moci, bude odložen na dobu, kdy bude možné jej uspořádat. Vaše záloha bude automaticky převedena na další termín.

Pokud si přejete vystavit fakturu, informujte nás e-mailem na asistent@cesta-muže.cz a uveďte zde své fakturační údaje. Pokud nebudete moci přijet, kontaktujte nás co nejdříve a uvolněte místo pro případné další zájemce.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů poskytnutých při přihlášení na seminář a s jejich zahrnutím do databáze, která patří organizátorovi akce. Souhlasíte s tím, že vaše kontaktní údaje budou zaslány po skončení semináře všem účastníkům, pokud tento souhlas písemně neodvoláte během semináře. Organizátor akce se zavazuje, že vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací souvisejících s činností webu cesta-muze.cz k zasílání programu nadcházejících akcí. Souhlas s poskytnutím osobních údajů můžete kdykoli písemně odvolat, po doručení vašeho odvolání budou vaše údaje vymazány z databáze do 30 dnů.

Organizátor akce:

Markéta Králová
V Cihelně 655/12, 
Praha 10, Kolovraty, 103 00

ič: 67662706
Nejsem plátce dph.

Zpět do obchodu