Zpět do obchodu

Registrace

více...

Petr se vždy držel své vlastní cesty. Po mnoha letech úspěšného vedení své společnosti, působící ve filmu a reklamě (nominace na Českého lva za výtvarný počin na filmu Tomáše Vorla „Skřítek“ a další...), se rozhodl pro zásadní změnu ve svém životě. Prodal svoji společnost a začal se plně věnovat studiu hlubinné psychologie reprezentované Karlem Gustavem Jungem, moudrosti přírodních národů, józe, psychosomatickým a somatopsychickým souvislostem člověka. Navštívil mnohokrát Indii, stal se žákem mistra Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandy, pobýval s mistrem Aikido Hyunmoonem Kimem z Jižní Koreje, trávil čas s andskými šamany z kmene Qero.
Absolvoval mnoho vzdělávacích kurzů od Alana Lowena, Brandon Bays, MUDRr. Richarda Smíška, horsemanshipu u Václava Bořánka  a dalších. Jako Jacht master našel svojí inspiraci také na moři.

Petr již mnoho let spolupracuje na dalších vzdělávacích kurzech, které jsou velkým zdrojem inspirace pro jeho práci.

Díky jeho původnímu vzdělání v oboru přírodních věd tvoří tyto zkušenosti a znalosti unikátní soubor, který mu umožňuje mít netradiční a celistvý pohled na svět, člověka a vztahy. Jeho předností je schopnost podat své vize a myšlenky srozumitelným a inspirativním způsobem.

Zpět do obchodu